Bioderma Cicabio Cream SPF 50+ 30 ml.
Bioderma Cicabio Cream SPF 50+ 30 ml.

Bioderma Cicabio Cream Spf 50+ 30 Ml.

Marka : Bioderma
Fiyat : ₺164,50(KDV Dahil)

Leke Riski Taşıyan Ciltlerde Leke Oluşumunu Engellemeye Yardımcı Bakım Kremi

 

  • Yüksek UV koruması ile güneş lekelerinin oluşum riskinin azaltılmasına yardımcı olur.
  • Ciltteki rahatsızlık ve kaşıntı hissinin giderilmesine yardımcı olur.
  • Antibakteriyel içerikler ile cildin arındırılmasına destek olur.
  • Cildin nemlendirilmesine yardımcı olur.

 

 

 

Cicabio Cream SPF50+, formülündeki aktif bileşenler sayesinde cilt üzerinde koruyucu bir film etkisi sunar ve cildin korunmasına yardımcı olur. Bioderma Laboratuvarları tarafından geliştirilen Antalgicine™* patenti sayesinde ciltte görülen kuruluk kaynaklı rahatsızlık ve kaşınma hissinin giderilmesine destek olur. İçeriğindeki bakır ve çinko sayesinde cildin arındırılmasına ve dış etkenlere karşı korunmasına yardımcı olur. Çok yüksek güneş koruması sağlar. (SPF50+) Bu sayede güneş kaynaklı leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirir. Patentli D.A.F* kompleksi cildin tolerans eşiğinin yükseltilmesine yardımcı olur.
Yağlı ve yapışkan olmayan nemlendirici ve koruyucu dokusu sayesinde cilt tarafından kolayca emilir.
Çok yüksek cilt toleransına sahiptir. Fotostabildir. Suya dayanıklıdır.

 

 

 

Temizlenmiş bölgeye sorun giderilene kadar günde 2 kez uygulanır. Güneşe maruz kalma durumunda sıkça tekrarlanır. Yüz, dudak, vücut kullanımına uygundur. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler için uygundur. Göz çevresi kullanımından kaçınınız.

 

Göz çevresine sürmeyin. Rahatsızlık devam ederse doktorunuza danışın. Güneşe maruz kalmaktan oluşan yaralara veya yanıklara uygulamayın. Bebekleri ve küçük çocukları güneşe maruz bırakmayın. Fazla güneşte kalmak sağlığınıza zarar verebilir. 36 aydan küçük çocuklarda kullanım için doktorunuza danışınız.

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler