Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml.
Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 40 ml.

Bioderma Hydrabio Perfecteur Spf 30 40 Ml.

Marka : Bioderma
Fiyat : ₺209,50(KDV Dahil)

Nemsiz Ciltler İçin UV Işınlarına Karşı Koruma Sağlayan ve Cilde Işıltı Veren Nemlendirici Bakım Kremi

  • Gün içerisinde maruz kalınan dış etkenler sebebiyle nemsiz kalan ciltte ince çizgiler oluşur ve gerginlik hissi meydana gelir; bu nedenle cilt kendi ışıltısını kaybederek donuklaşır. İçeriğindeki Aquagenium™* patenti, doğal nemlendirme sürecini yeniden aktive edererek ciltteki su dolaşımını artırır. Yatıştırıcı aktif içerikler ile cildin doğal ışıltısına yeniden kavuşmasına ve canlılık kazanmasına yardımcı olur. İçerdiği SPF 30 ile cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. Çok yüksek cilt toleransına sahiptir.

 

Hydrabio Perfecteur SPF 30, İçeriğindeki AquageniumTM* patenti, doğal nemlendirme sürecini yeniden aktive edererek ciltteki su dolaşımını artırır. İçeriğindeki hyalüronik asit ve E vitamini ile cildi derinlemesine nemlendirir, ışıltısına yeniden kavuşturur ve ince çizgilerin görünümünde azalmaya destek olur. UVA/UVB ışınlarına karşı koruyucu etkisi sayesinde zararlı UV ışınlarına karşı cildi korumaya ve erken cilt yaşlanmasına karşı cildi korumaya yardımcı olur. Yatıştırıcı aktif içerikler ile cildin doğal ışıltısına yeniden kavuşmasına destek olur.

 

Hydrabio H2O ya da Hydrabio Milky Cleanser ile önceden temizlenmiş ve Hydrabio Tonique uygulanmış yüz ve boyun bölgesine sabahları uygulanır.

Benzer Ürünler