Bioderma Sensibio H2O 850 ml. POMPALI ŞİŞE
Bioderma Sensibio H2O 850 ml. POMPALI ŞİŞE

Bioderma Sensibio H2O 850 Ml. Pompalı Şişe

Marka : Bioderma
Fiyat : ₺149,50(KDV Dahil)

Durulama gerektirmeyen temizleyici misel su

 • Suya dayanıklı makyaj dahil, kiri ve yağı kolay bir hamle ile cilde zarar vermeden temizler. 
 • Salatalık özü sayesinde cildin yatıştırılmasına ve cildin doğal dengesinin korunmasına yardımcı olur. 
 • D.A.F.™ kompleksi (Dermatological Advanced Formulation) patentli doğal kompleks cildin tolerans eşiğini artırmaya yardımcı olur. 
 • Ferahlık hissi verir. 
 • Fizyolojik pH seviyesindedir. 
 • Yüz, göz ve dudak çevresi kullanımına uygundur. 
 • Durulama gerektirmez. 
 • Gözenekleri tıkamaz.
 • Bioderma’nın kült ürünü Sensibio H2O’yu oluşturan misel tanecikler, cilt ile uyumlu olması ve biyolojik benzerliği sebebiyle seçilmiştir. Cildi derinlemesine temizleme ve mükemmel makyaj çıkarma gücüne sahiptir.

 

 

 • Sensibio H2O, 1995 yılında dermatologlar ile geliştirilmiş ve hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. En hassas ciltlerin bile rahatça kullanabileceği Sensibio H2O misel su; cildi ve makyajı derinlemesine ve nazikçe temizler. Yüz, göz ve dudak çevresinde kullanılabilir. Kontakt lens kullanıcılarının da kullanımına uygundur.
 • Hijyenden başlayan bakım sağlayan Sensibio H2O aynı zamanda cildi yatıştırır ve ferahlatır. Mükemmel temizleme ve makyaj çıkarma gücüne sahip misel teknolojisine sahip Sensibio H2O, sabah ve akşamları cildi derinlemesine temizler ve ciltte hassasiyete neden olan partiküllerin cilde yerleşmesini önlemeyi hedefler. Bioderma Laboratuvarları tarafından geliştirilen misel teknolojisi, ciltte bulunan hücresel lipitlerden ilham almıştır.
 • Cilde mükemmel uyumuyla doğal koruyucu filmin korunmasına yardımcı olur. Fizyolojik pH 5.5 değeriyle Sensibio H2O, sağlıklı bir cilde sahip olmak için kritik olan cildin doğasına saygı gösterir. Cildin pH seviyesi ile uyumludur. Ferahlık hissi verir ve yatıştırıcı bir özelliğe sahiptir. Patentli D.A.F.™ kompleksi sayesinde cildin tolerans eşiğini yükseltir. Yüksek cilt ve göz çevresi toleransına sahiptir.

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Bioderma, Bioderma Sensibio, Bioderma Sensibio H2O, Bioderma Sensibio H2O 850, Bioderma Sensibio H2O 850 ml., Bioderma Sensibio H2O 850 ml. POMPALI, Bioderma Sensibio H2O 850 ml. POMPALI ŞİŞE, Bioderma Sensibio H2O 850 ml. ŞİŞE, Bioderma Sensibio H2O 850 POMPALI, Bioderma Sensibio H2O 850 POMPALI ŞİŞE, Bioderma Sensibio H2O 850 ŞİŞE, Bioderma Sensibio H2O ml., Bioderma Sensibio H2O ml. POMPALI, Bioderma Sensibio H2O ml. POMPALI ŞİŞE, Bioderma Sensibio H2O ml. ŞİŞE, Bioderma Sensibio H2O POMPALI, Bioderma Sensibio H2O POMPALI ŞİŞE, Bioderma Sensibio H2O ŞİŞE, Bioderma Sensibio 850, Bioderma Sensibio 850 ml., Bioderma Sensibio 850 ml. POMPALI, Bioderma Sensibio 850 ml. POMPALI ŞİŞE, Bioderma Sensibio 850 ml. ŞİŞE, Bioderma Sensibio 850 POMPALI, Bioderma Sensibio 850 POMPALI ŞİŞE, Bioderma Sensibio 850 ŞİŞE, Bioderma Sensibio ml., Bioderma Sensibio ml. POMPALI, Bioderma Sensibio ml. POMPALI ŞİŞE, Bioderma Sensibio ml. ŞİŞE, Bioderma Sensibio POMPALI, Bioderma Sensibio POMPALI ŞİŞE, Bioderma Sensibio ŞİŞE, Bioderma H2O, Bioderma H2O 850, Bioderma H2O 850 ml., Bioderma H2O 850 ml. POMPALI, Bioderma H2O 850 ml. POMPALI ŞİŞE, Bioderma H2O 850 ml. ŞİŞE, Bioderma H2O 850 POMPALI, Bioderma H2O 850 POMPALI ŞİŞE, Bioderma H2O 850 ŞİŞE, Bioderma H2O ml., Bioderma H2O ml. POMPALI, Bioderma H2O ml. POMPALI ŞİŞE, Bioderma H2O ml. ŞİŞE, Bioderma H2O POMPALI, Bioderma H2O POMPALI ŞİŞE, Bioderma H2O ŞİŞE, Bioderma 850,