Corega Temizleyici Tablet
Corega Temizleyici Tablet

Corega Temizleyici Tablet

Marka : Corega
Fiyat : ₺30,00(KDV Dahil)

Corega Diş Protezi Temizleyici

 

Özet Bilgi: Diş protezinin temizlenmesine yardımcı olur.

Ürün Açıklaması:

Anti-bakteriyel etki sağlar. Lekeleri ve yemek artıklarını çıkarır. Nefesi ferahlatır. Anti-bakteriyal etki gösterir; Diş plaklarına neden olan mikrop ve bakterilerin oluşumunu engeller. Diş plağı protez üzerinde yapışkan, pürüzlü bir yüzey hissi oluşmasına neden olur. Bu da dişeti enflamasyonuna ve kokuya yol açabilir. Lekeleri ve yemek artıklarını çıkarır; Protez yüzeyinde çay, kahve ve nikotinden oluşan lekeleri ortadan kaldırır. Corega Protez Temizleyici her gün kullanıldığında lekeleri ve plak oluşumunu önler. Nefesi ferahlatır; Nane aromalı içeriği sayesinde ağızda temizlik ve ferahlık sağlar.

 

Ürün İçeriği :

Sodyum Bikarbonat, Sitrik asit, potasyum karoat, sodyum karbonat, sodyum karbonat peroksit, TAED, Sodyum benzoat, PEG-180, Sodyum lauril sülfoasetat, PVP/VA Kopolimer, Aroma, Subtilisin.

Kullanım Şekli ve Önerisi :

Bir bardak ılık suya, 1 Corega tablet atınız. Protezinizi tamamı solüsyon içinde kalacak şekilde bardağa koyunuz. Protezi 15 dakika veya tercihe bağlı olarak bütün gece suda bırakabilirsiniz. Protezi tekrar kullanmadan önce bir kaç saniye su ile iyice durulayınız. Daha iyi sonuç alabilmek için her gün kullanabilirsiniz.

Benzer Ürünler