Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru Cilt 50 ml
Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru Cilt 50 ml

Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru Cilt 50 Ml

Marka : Dermoskin
Fiyat : ₺79,50(KDV Dahil)

Yüz Bakımı | Aşırı Kuruluk

 

Dönemsel olarak kuruyan ya da genelde çok kuru, problemli ve kaşıntıya eğilimli ciltlerde su kaybını önleyemeye yardımcı  ve yoğun nemlendirici bakım kremi.

Atoprobiyotik Balm ve Krem; çok sık el ve yüz yıkama durumlarına uygun, cildin doğal cilt bariyer dengesini korumayı amaçlayan, özellikle kimyasal sabun ve dezenfektanlarla yıpranan ve kuruyan cilt için çok faydalı, hem yüz için hızlı emilen bir besleyici krem hem de eller dahil tüm vücutta yoğun ve uzun süreli etki için daha yoğun balm formatında ürünlerdir. 

Cildimizin güvenliğini öncelik alan bir dermokozmetik markası olan Dermoskin; hassas ve çok kuru ciltler icin formüle ettiği ürünleri Atoprobiyotik Balm ve Krem ile şu dönemde sabun, dezenfektan, çamaşır suyu ve kolonya ile kuruyan, çatlayan; bu yüzden de egzamaya, dermatiteye, hatta virüs ve bakterilere açık olan ellerimiz, ve cildimiz için ideal bir çözüm sunmaktadır. İçeriğindeki doğal probiyotikler ve prebiyotikler, güçlü vitaminler, nemlendiriciler ve doğal yağlar gibi bileşenler sayesinde, cildimize sabun ve dezenfektanlar nedeniyle kaybolan nem dengesini ve doğal cilt bariyerini oluşturan ideal miktobiyata dengesini geri kazandırır. 

 

Kuru cıltler ya da dönemsel olarak sık yıkama ya da dezenfektanların etkisiyle kuruyan ciltte kullanılabilir. Ayrıca medikal olarak da hafif ve orta şiddetli Atopik ciltler için de kullanıma uygundur.

ECOSKIN: Probiyotik inaktif  Lactoacillus ( Lactobacillus casai ve L. Acidophillus) ile birlikte onların besini olan prebiyotik Alpha-Glucan Oligosaccharide, Polymina Sonchifolia Root juice ve maltodextrinin simbiyotik kombinasyonudur.
Cildin Mikrobiyolojik bariyerini güçlendirerek doğal savunma mekanizmalarını uyarır, ciltteki inflamasyonu baskılar.
Ceramide Complex: Farklı tipteki konsantre seramidler Ceramide 3, Ceramide 1, cholesterol, serbest yağ asitleri ve Phytosphingosine’den oluşur. Cildin bozulmuş lipit yapısını düzenlemeye ve bariyer tabakasının yapılanmasında önemli bir protein olan filaggrin sentezini arttırmaya yardımcı olan etken maddedir. Trans epidermal su kaybını önleyerek cildin nem seviyesini arttırarak bakım yapar.
Panthenol Vit B5: Cildin bariyer tabakasını güçlendirir. Nem kaybını önleyerek cildin nemli kalmasına ve canlanmasına yardımcı olur. Cildi besler ve yumuşatır. Yeni hücre oluşumunu destekler ve epidermisin daha dolgun ve pürüzsüz bir yapıya kavuşmasını sağlar. Cildi yenileyici ve yatıştırıcı etkisi de bulunmaktadır.
Niacinamide (Vitamin B3): Kuru ciltlerin nemlendirilmesini anti-enflamatuvar etkisiyle kızarıklıktan kaynaklı hassasiyetlerin giderilmesini sağlamaya yardımcı B3 vitamini olup güçlü bir antioksidandır. Ayrıca seramid  ve keratin sentezini arttırarak bozulmuş bariyer tabakasının güçlenmesine ve su kaybının azalmasına yardımcı olur. Nem kaybını önler. İltihaplanma karşıtı ve nem tutucu olarak yardımcı görev yapar.
Hyaluronic Acid: Eşsiz hidratlama özelliği sayesinde cilt üzerinde bariyer oluşturur, nemi hapseder, yumuşak, pürüzsüz bir görünüm almasına ve trans-epidermal su kaybını önlemeye yardımcı olur. Hücresel yenilenme ve onarım sürecini hızlandırır.
Shea Butter: Kuru cildi nemlendirmek, cildin doğal yağlarını korumak ve antienflamatuvar etki için kullanılır. Shea butter, cildin doğal kolajen üretimine yardımcı olur. Cildin kurumasını önleyen ve besleyen oleik, stearik, palmitik ve linolenik asitler içerir. 
Beta-Sitosterol: Kolesterol  benzeri yapısıyla bozulmuş lipid dengesini düzenlemeye ve cildi rahatlatmaya yardımcı olur. 
Polisakkarit: Ramnoz, glikoz ve glukuronik asitten oluşmuş dallanmış bir yapıda olup, cilt üzerinde film oluşturarak istenmeyen bakterilerin cilde nüfuz etmesini engeller.
Palmitamide Mea (Palmitoiletanolamid): Psödoseramid olup cildimizde bulunan doğal bir yağdır. Fonksiyonu keratinosit ve diğer cilt hücrelerini koruyarak, onarmak için bakım yapar. Kaşıntı, kızarıklık, ödem ve atopik dermatitin diğer belirtilerini azaltır ve alevlenme ihtimallerini düşürür. Yüksek güçlü kortikosteroid kremleri kullanma gerekliliğini azaltır.
Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract: Yatıştırıcı, kızarıklık ve kaşıntı giderici olarak kullanılmakta olup, cilt kırışıklıklarının giderilmesinde de etkilidir. 

Benzer Ürünler
Etiketler
Dermoskin, Dermoskin Ato, Dermoskin Ato Prebiyotik, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru Cilt, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru Cilt 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru Cilt 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru Cilt ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Kuru ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Cilt, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Cilt 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Cilt 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin Cilt ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Ecoskin ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Kuru, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Kuru Cilt, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Kuru Cilt 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Kuru Cilt 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Kuru Cilt ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Kuru 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Kuru 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Kuru ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Cilt, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Cilt 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Cilt 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem Cilt ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Krem ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Kuru, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Kuru Cilt, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Kuru Cilt 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Kuru Cilt 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Kuru Cilt ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Kuru 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Kuru 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Kuru ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Cilt, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Cilt 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Cilt 50 ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin Cilt ml, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin 50, Dermoskin Ato Prebiyotik Ecoskin 50 ml,