Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF+ Medıum 33 ml.
Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF+ Medıum 33 ml.

Dermoskin Be Bright Likit Fondöten Spf50+ Medium 33 Ml.

Marka : Dermoskin
Fiyat : ₺99,50(KDV Dahil)

Yüz Bakımı | Leke

Dermoskin Likit Fondöten tüm cilt tiplerine uygun olup yoğun kapatıcı özelliği ile cilt kusurlarını kapatır. Pürüzsüz bir görünüm verir.

 

Ürünün formülünde bulunan Titan Dioxide (mineral filtre), Avobenzone, Tinasorb S filtreleri ile UVA etkisi güçlendirilmiş olup diğer filtrelerle birlikte SPF 50+ UVA/UVB ışınlarına karşı ciltte güçlü koruma yapar. Anti-aging özellikteki etken maddeler sayesinde cildin elastikiyetinin artmasına, ince kırışıklıkların giderilmesine ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Göz altı kusurlarını (koyu renkli halkalar ve ince kırışıklıklar) kapatmak için göz çevresinde de güvenle kullanılabilir. Cilt ile uyumlu olup kolayca yayılır, gün boyu kalıcılığı ve kapatıcılığı devam eder. Komedon oluşumuna neden olmaz. İçeriğindeki leke oluşumunu baskılayıcıların, güçlü nemlendiricilerin, kapatıcı maddelerin ve SPF 50+ UVA-UVB koruyucuların etkisi ile Rosacea, Vitiligo Melazma ve güneş lekelerinde kullanıma uygun olup “estetik cerrahi” ve “medikal estetik” uygulamalar (Lazer, Peeling, PRP ve diğer uygulamalar) sonrasında da güvenle kullanılabilir.

Paraben, Parafin, SLES ve Parfüm içermemektedir.

Niacinamide: Seramid ve Keratin sentezini artırarak cilt bariyerini güçlendirir. Nem kaybını önler ve hidrasyonu artırır. Niacinamide gözenek sıkılaştırıcı ve sivilce oluşumunu önleyici özelliği, cilt tonunun açılmasında ve ince kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.
Hyaluronic Acid: Cildin pürüzsüz bir görünüm almasına, transepidermal su kaybını önlemeye, hidrasyonu artırmaya yardımcı olur.
Ceramide Complex: Farklı tipteki konsantre Seramidler (Ceramide 3, Ceramide 1), Cholesterol, Serbest Yağ Asitleri ve Phytosphingosine’den oluşan ve cildin bozulmuş lipit yapısını düzenlemeye yardımcı güçlü bir etken maddesidir. Nem seviyesini arttırır.
Glycyrrhiza Glabra Root Extract: Cilt üzerindeki antioksidan etkisi, özellikle içeriğindeki triterpen, saponinler ve flavonoidlerin antioksidan özelliklerindendir. Cilt beyazlatma, anti-aging, kızarıklık giderici, anti-akne gibi etkileri vardır.
Hamamelis Vırgınıana Extract: Antibakteriyel etkilidir, ciltte sivilce oluşumunu önler. Astrenjan özelliği sayesinde de gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Siyah nokta oluşumunu önler.
Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract: Yatıştırıcı, kızarıklık ve kaşıntı giderici olarak kullanılmakta olup, cilt kırışıklıklarının giderilmesinde de etkilidir.

 

 

Sivilceli ciltlerde kullanılabilir.

Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.

MEDIUM – Esmer tenli ciltler için.
 

Benzer Ürünler
Etiketler
Dermoskin, Dermoskin Be, Dermoskin Be Brıght, Dermoskin Be Brıght Lıkıt, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF Medıum, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF Medıum 33, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF Medıum 33 ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF Medıum ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF 33, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF 33 ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten SPF ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten Medıum, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten Medıum 33, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten Medıum 33 ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten Medıum ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten 33, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten 33 ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt Fondoten ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt SPF, Dermoskin Be Brıght Lıkıt SPF Medıum, Dermoskin Be Brıght Lıkıt SPF Medıum 33, Dermoskin Be Brıght Lıkıt SPF Medıum 33 ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt SPF Medıum ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt SPF 33, Dermoskin Be Brıght Lıkıt SPF 33 ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt SPF ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt Medıum, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Medıum 33, Dermoskin Be Brıght Lıkıt Medıum 33 ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt Medıum ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt 33, Dermoskin Be Brıght Lıkıt 33 ml., Dermoskin Be Brıght Lıkıt ml., Dermoskin Be Brıght Fondoten, Dermoskin Be Brıght Fondoten SPF, Dermoskin Be Brıght Fondoten SPF Medıum, Dermoskin Be Brıght Fondoten SPF Medıum 33, Dermoskin Be Brıght Fondoten SPF Medıum 33 ml., Dermoskin Be Brıght Fondoten SPF Medıum ml., Dermoskin Be Brıght Fondoten SPF 33, Dermoskin Be Brıght Fondoten SPF 33 ml., Dermoskin Be Brıght Fondoten SPF ml., Dermoskin Be Brıght Fondoten Medıum, Dermoskin Be Brıght Fondoten Medıum 33, Dermoskin Be Brıght Fondoten Medıum 33 ml., Dermoskin Be Brıght Fondoten Medıum ml., Dermoskin Be Brıght Fondoten 33, Dermoskin Be Brıght Fondoten 33 ml.,