Devitale Splus 500 Ml Solüsyon 3 Adet
Devitale Splus 500 Ml Solüsyon 3 AdetDevitale Splus 500 Ml Solüsyon 3 Adet - 740,25 TL - Takviyegiller.comProbiyotiklerDevitale
Devitale Splus 500 Ml Solüsyon 3 Adet

Devitale Splus 500 Ml Solüsyon 3 Adet

Marka : Devitale
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.250,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺999,00(KDV Dahil)

Devitale Splus doğada gıda vitamini olarak bilinen L-Karnitin içerir. L-Karnitin et ve diğer hayvansal gıdalarda bulunan ve vücudun kas, kalp, beyin ve sperm hücrelerinde saklanan bir vitamindir. Gerektiği ölçüde besinden alınamayan L-Karnitin eksikliğinde gıda yoluyla aldığımız birçok yağ mitokondriye ulaşamaz ve vücutta enerjiye dönüşemez. Devitale Splus aynı zamanda, Vitamin C içerir. Vitamin C besinler aracılığıyla alınan, vücudumuzun önemli bir vitamin ihtiyacı olarak bilinir. Devitale Splus’ın barındırdığı Akasya Gamı, polimerik yapıdadır. Vücut tarafından sindirilmeyen akasya gamı bağırsaklara ulaştığında faydalı bakteriler tarafından parçalanır ve faydalı bakteriler akasya gamı ile beslenerek çoğalır.

 

DevitaleSplus Nasıl Kullanılır ?

 

Devitale Splus her yaş grubunda kullanılabilen sıvı gıda takviyesidir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmemekle birlikte, kullanılması gereken dozu aşmamak önem arz eder. Hamilelik ve emzirme dönemi için yan etkiler gözlenmese de doktorunuza danışmanız önerilmektedir. Yetişkinlerde günlük doz olan 30 ml, sabah ve akşam olmak üzere gıda tüketiminden önce 15 ml, 200 ml su ile karıştırılarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Tavsiye Edilen Kullanım Ölçeği

50 – 75 Kg Arası – Sabah / Akşam – 15 cc

75 – 90 Kg Arası – Sabah / Akşam – 20 cc

90 Kg Üstü – Sabah / Akşam – 25 cc

Nasıl Kullanılır ?

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR