Esomed Nemlendirici Ve Onarıcı Krem 200 MLDiğer
Esomed Nemlendirici Ve Onarıcı Krem 200 MLDiğer

Esomed Nemlendirici Ve Onarıcı Krem 200 ML

Marka : Esomed
İndirim Oranı : %39 İndirim
Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺275,00(KDV Dahil)

 

AÇIKLAMALAR

 

A, E, F Vitaminleri, karoten, doymuş ve doymamış yağ asitleri içerir. Suya dayanıklıdır, gözenekleri kapatmaz. Nemlendirici ve yumuşatıcı olup egzema, yanıklar ve bebek döküntülerinde etkilidir.

 SACCHARIDE ISOMERATE: Saccharide Isomerate

ECOCERT ve COSMOS sertifikalıdır. Sakkarit İzomerlerinde oluşan karbonhidrat kompleksi olup cildin doğal nemlendirme faktörlerine benzer yapıdadır. Yüksek nemlendirme özelliği nedeniyle cilde uygulandıktan sonra 72 saat boyunca etkisi devam eder.

Pentavitin

Bilinen en etkili nemlendiricidir.Nemlendirici bir çok cilt kreminde cildin nemini korumak amacıyla kullanılmaktadır. Birçok güneş koruyucuda bulunmaktadır.

Pentaviti’in şampuanlarda kullanımı son 2-3 senede giderek yaygınlaşmıştır.Şampuandaki nemlendirici saçlı deride rahatlık, ferahlık verir,saçlı derinin kurumasını ve bu yolla kepek ve kaşıntı olmasını engeller.Saçlı deri gibi saçıda tümüyle sararak nemlenmesini sağlar saçtaki bu nemlenme elektriklenmeyi azaltır saça daha rahat şekil vermeyi sağlar, saçta nemlendirme yaparak kuaförlük hizmetleri sırasında kırılmasını ve yıpranmasını engeller, saçın travma ve hava kirliliği ve güneş ışınları gibi doğal etkilere dayanma gücünü artırır.

Pentavitin buğdaydan elde edilen saccharide isomerate bir tür şeker benzeri bir maddedir saç ve cilt üzerinde bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Pentavitinin en önemli olumsuzluğu pahalı bir hammadde olması sebebiyle çok az sayıda şampuanda kullanılmış olmasıdır.Pahalı olduğu için şampuanın fiyatını artıran önemli bir etkendir

PENTAVITIN® özellikle çevresel etkenlerin, deterjan ve ev bakımı ürünleri gibi kimyasalların sebebiyet verdiği cilt kuruluğu yansıra hassas ciltler için de ekstra nem bakımı sağlar. PENTAVITIN®'in bazı önemli genleri stimule ederek cilt bariyeri fonksiyonunu iyileştirdiği çalışmalarca kanıtlamıştır. Pentavitin Ne İşe Yarar?

Kısa ve uzun vadede oldukça etkilidir, 72 saat boyunca derin nemlendirme sağladığı yapılan araştırmalar ve testler sonucunda onaylanmıştır. İlk kullanımda etkisini hemen fark edebilirsin.

*Cilt bariyeri korumada önemli rol oynar

*Ciltte seramidlerin sentezlenmesini tetikler

*Hyaluronan seviyelerini yükselterek cildin nemlendirme kapasitesini maksimum derecede artırır

Pentavitin içeren ürünümüz HYA Serum HYA Serum: Yoğun hyoluronik asit içeren zengin formülü ile cildiniz nem ihtiyacını maksimum derecede karşılar. Deri altını doldurarak Yaşlanma etkilerini giderir ve geciktirir, cilde tazelik ve ışıltı kazandırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR