Esomed Saç Sakal Bakım SetiDiğer
Esomed Saç Sakal Bakım SetiDiğer

Esomed Saç Sakal Bakım Seti

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺679,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺475,00(KDV Dahil)

Esomed Saç ve Sakal Serumu 50 ML & Esomed Argan Yağlı Şampuan (Biotin-Keratin) 300 ML

 

Esomed Saç ve Sakal Serumu 50 ML

İçeriğindeki  argan yağı, biotin, keratin, provitamin B5, B7 vitamin , E vitamin, vitamin kompleksleri ve bitki ekstratları ile elde edilen doğal bir üründür.

Saç derisini ve saç köklerini besler, dökülmesini ve kırılmasını önlemeye yardımcı  olur. Kıl kökünü çok kısa sürede besleyerek,  mükemmel saç  ve sakallara kavuşturur. Doğal parlaklığını ve dokusunu kaybetmiş saç kılını özüne çevirir. İncelmiş, kuruyup kalitesini yitirmiş saçları canlandırır.

Saçların kolay taranmasını sağlar.

Hacimli, güçlü ve bakımlı saçlar ile saçlarınızda sihirli dokunuşlar yaratır.

 

NASIL KULLANILIR:

Saçlarınızı Esomed Argan Yağlı Şampuan ile yıkadıktan sonra nemli saçınıza Esomed Saç Serumunu 3-4 dakika süre ile saç köklerine masaj yaparak uygulayınız. Bu uygulamayı haftada en az iki kez tekrarlayınız.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında saklanmalıdır.Göz ile doğrudan temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız.

Esomed Argan Yağlı Şampuan (Biotin-Keratin) 300 ML

 

AÇIKLAMALAR

 

Esomed argan yağlı şampuan;  içeriğindeki  argan yağı, biotin, E vitamini, bitki ekstratları ve vitamin kompleksleri ile saç derisini ve saç köklerini besler, dökülmesini ve kırılmasını önlemeye yardımcı  olur. Saçlarınızın daha hızlı uzamasını, kalınlaşmasını ve daha dolgun görünüme kavuşmasını sağlar. Hacimli, güçlü ve bakımlı saçlar ile saçlarınızda sihirli dokunuşlar yaratır.

 

İçeriğindeki argan yağı;  %100 doğaldır ve saçlı derideki yağ bezesinin oluşumunu önlemesi bakımından faydalıdır. Argan bitkisi dünya üzerindeki E vitamini içeriği yönüyle en zengin bitkidir. Yüksek besin ve kozmetik değeri ile sayısız iyileştirici özelliklerinden dolayı oldukça kıymetli bir yağdır. Bu organik yağ %47,1 oleik asit(Omega 9), %33,8 Linoleik asit (Omega 6) içermektedir. Bu yağ asitlerine ek olarak Argan yağı çok yüksek oranda Tokoferol(E vitamini) içermektedir.

İçeriğindeki biotin ve keratin, saçların %50 oranında daha hızlı uzamasını ve kalınlaşmasını sağlar.
Yaşlanmayla birlikte saç derisi daha az sebum üretir. Bu nedenle saçlar doğal parlaklığını kaybetmeye başlar. İncelir ve kurur. Kalitesini yitirmiş saçların neme ihtiyacı vardır. Yağın içerisindeki E vitamini güçlü bir antioksidandır. Saçın zarar görmesini engeller. Derideki kan dolaşımını hızlandırır ve saç dökülmesini önler.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR