Esomed Sivilce Serumu 10 mlDiğer
Esomed Sivilce Serumu 10 mlDiğer

Esomed Sivilce Serumu 10 ml

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺225,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺165,00(KDV Dahil)

AÇIKLAMALAR

 

Akne ve sebum oluşumunu engellemeye yardımcı olmak ve akne sonucu oluşabilecek lekeleri en aza indirmek için kullanılır. Sorunlu bölge için hızlı ve etkili bir iyileşme sağlar.

Kızarıklık, şişlik, ödem ve iltihabı gidermede etkilidir. Kısa sürede ciltte gözle görülür bir iyileşme sağlar, tahriş edici etkisi yoktur.

AKNE NEDEN OLUR?

Akne, ciltte kıl folikülleri olarak bilinen küçük deliklerin tıkanmasıyla oluşur. Aknede yağ bezleri çok fazla sebum üretmeye başlar. Fazla sebum ölü deri hücreleriyle karışır ve her iki madde de folikülde tıkanıklığa neden olur. Tıkanan folikül cilt yüzeyine yakınsa siyah nokta oluşur. Normalde ciltte yaşayan zararsız bakteriler, papüllere, püstüllere, nodüllere veya kistlere neden olan tıkanmış folikülleri kontamine edebilir ve enfekte edebilir. Akne bu şekilde oluşur.

 

Diğer nedenler şunlardır:

– Androjen ve lityum içeren bazı ilaçlar

- Makyaj malzemeleri

– Hormonal değişiklikler

- Duygusal stres

- Parça

- Bazı anti-epileptik ilaçlar,

– Saç bandı veya sırt çantası gibi cilt bölgesine baskı uygulayan nesnelerin düzenli olarak sık kullanımı.

 

NASIL KULLANILIR:

Cildinizi uygun bir temizleyici ile temizledikten sonra sabah ve akşam olmak üzere sorunlu bölgeye Esomed Anti-Acne Serum'u uygulayın.

Tüm cilt tipleri için mevcuttur.

 

Uyarılar: Yalnızca harici kullanım içindir. Oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı ve güneş ışığından uzakta saklanmalıdır. Gözle direkt temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR