Evolvia NutriPRO Plus 2 800 grEvolvia
Evolvia NutriPRO Plus 2 800 grEvolvia

Evolvia NutriPRO Plus 2 800 gr

Marka : Evolvia
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺450,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺299,00(KDV Dahil)

Devam sütünde tecrübe önemlidir. Bebeklerinin sağlıklı gelişmesini isteyen her aile, onun için çeşitli araştırmalar yaparak en iyisini bulmak isterler. Uzun yıllardan bu yana devam sütü üreten Evolvia, bebeklerin ihtiyaçlarını analiz ederek özel olarak geliştirilmiş formülü sahiptir. Dünya genelinde pek çok aile tarafından tercih edilmektedir. Evolvia Nutripro Plus devam sütleri, bebeklerin içinde bulunduğu her aya uygun bir seçeneğe sahiptir ve bu aylara uygun olarak hazırlanmıştır. Doğumdan itibaren bebeğin çocukluk dönemine geçiş sürecinde yanında olarak en uygun şekilde beslenmesine destek olur. Evolvia Nutripro Plus devam sütleri, bebeğin bağışıklık sistemini korumaya destek olmak üzere hazırlanmıştır.

Evolvia Nutripro Plus 2 Devam Sütü 800 gr 6. Aydan İtibaren, 6 aydan büyük bebekler için geliştirilmiş devam sütüdür. 6. ayını dolduran bir bebek yavaş yavaş çocukluk dönemine doğru ilerler. Bu sürede beslenmesi oldukça önemlidir. Her anne bebeğine en uygun beslenme şeklini sunmak ister. Evolvia Nutripro Plus 2 Devam Sütü 800 gr 6. Aydan İtibaren, 6 aydan büyük bebeğin besin ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmıştır ve güvenerek tercih edilebilmesi için üretiminde en doğal yöntemler kullanılmıştır. Böylece annelerin bebeklerinin beslenmesi konusunda kafalarına takılan pek çok soruya tek ürünle cevap bulmalarına destek olur.

Evolvia Nutripro Plus 2 Devam Sütü 800 gr 6. Aydan İtibaren kullanan anneler, memnun kaldıkları bir ürün olduğunu belirtmektedirler. Diğer annelerin tercih edebilmesi için önemli olan Evolvia Nutripro Plus 2 Devam Sütü 800 gr 6. Aydan İtibaren kullananların yorumlarının olumlu olması önemlidir. Devam sütü bebeklerin beslenmesinde sıkça tercih edilen yöntemlerdendir. Bebeklerin sindirim sistemine uyumlu olmaları dolayısıyla aileler devam sütü tercih ederler. Ancak her devam sütünden aynı verimin alınması mümkün değildir. Annelerin tercihlerine yol çizen diğer kullanıcıların yorumları bu nedenle önemlidir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR