Fibrothol 2-Aticyto Complex Şurup 240 ml
Fibrothol 2-Aticyto Complex Şurup 240 ml
Fibrothol 2-Aticyto Complex Şurup 240 mlFibrothol 2-Aticyto Complex Şurup 240 ml - 94,39 TL - Takviyegiller.comBağışıklık GüçlendiricilerAlmediko

Fibrothol 2-Aticyto Complex Şurup 240 ml

Marka : Almediko
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺229,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺214,00(KDV Dahil)

Kudama Ekstraktı ve Bitki Ekstraktları İçeren Takviye Edici Gıda

Kudama Ekstraktı ve Bitki Ekstraktları İçeren Takviye Edici Gıda

2-aticyto Complex (saflaştırılmış flavonoid ve polifenol fraksiyonları); Helichrysum sp., Hibiscus sabdariffa, Thymbra spicata L. ve Rosa canina L. bitkilerinin laboratuvar ortamında saflaştırılması ile elde edilen, belirli oranlarda flavonoid ve polifenol fraksiyonları ile birlikte soğuk su bölgelerinde yetişen kahverengi deniz yosununun hücre duvarından elde edilen doğal bir polisakkarit ürünü olan sodyum aljinatın özel birleşiminden oluşmaktadır.

Saflaştırılmış flavonoid ve polifenol fraksiyonları sodyum aljinat ile birleştirilerek 10 ml içinde 2500 mcg 2-aticyto Complex içerecek şekilde özel formülü ile birlikte PATENT altına alınmıştır.

Orjinal üründür.

2-aticyto Complex’in kendi dalında klinik çalışması ve bilimsel makalesi bulunmaktadır.

 

 

İçindekiler: RedThol® (%100 D-Riboz), Kuşburnu Ekstraktı (Rosa canina L.), Karabamya Çiçeği Ekstraktı (Hibiscus sabdariffa), Sater Ekstraktı (Thymbra spicata L.), Kudama Ekstraktı (Helichrysum sp.), Çözücü: Deiyonize Su, Kıvam Artırıcı: Gliserol, Taşıyıcı: Sodyum Aljinat, Emülgatör: Ksantan Gam, Tatlandırıcı: Steviol Glikozitler, Aroma vericiler: Ahududu Aroması, Ananas Aroması, Çilek Aroması, Nane Aroması

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce ürünü çalkalayınız. 11 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinlerde günde 3 defa sabah 1 ölçek (15 ml), öğlen 1 ölçek (15 ml), akşam 1 ölçek (15 ml) olacak şekilde tok karnına kullanılması tavsiye edilmektedir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Yan etkisi bulunmamaktadır.

Uyarılar: Bileşenlerden herhangi birine karşı alerjiniz varsa kullanmayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız. Tavsiye edilen
tüketim tarihi (TETT) kutunun üzerindedir. Hasar görmüş, ambalajı açılmış ve TETT geçmiş ürünleri kullanmayınız. İlaç değildir. Tatlandırıcı içerir. Şeker, koruyucu ve renklendirici içermez.
Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. 11 yaş üzeri çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Ürünün doğası gereği kapağı açıldıktan sonra zamanla renk değişimi gözlenebilir. Bu durum ürün etkisini değiştirmemektedir.

Saklama Koşulları: Oda sıcaklığında, ışıktan uzak olacak şekilde kutu içerisinde ve kuru yerde muhafaza ediniz. Ürün tazeliğini koruması için kapağı sıkıca kapatılarak saklanmalıdır.

Biyouyumlu olduğu irritasyon, sensitizasyon, sitotoksisite biyouyumluluk testleri ile ispatlanmıştır.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR