Paranit baş bit, ve sirke tedavisi şampuan + tarak 100 ml
Paranit baş bit, ve sirke tedavisi şampuan + tarak 100 ml

Paranit Baş Bit, Ve Sirke Tedavisi Şampuan + Tarak 100 Ml

Marka : Paranit
Fiyat : ₺63,00(KDV Dahil)
Paranit Bit Şampuanı sayesinde artık bitlerden kurtulmak saç yıkamak kadar kolay! Paranit Şampuan, içeriğindeki mineral yağ ile bitleri ve sirkeleri boğar, kurutur ve 10 dakikada öldürür. Paranit Şampuan tüm diğer Paranit ürünleri gibi bitler ve sirkeler üzerinde %100 etkilidir. 2 yaşından büyük çocukların ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur.

Kullanım Şekli: Paranit Şampaun; 1- Kuru saçı ince dişli bit tarağı ile tutam tutam ayırıp biti kontrol edin. 2- Yeterli miktarda Paranit şampuanı kuru saça eşit miktarda, dikkatlice uygulayın. Tüm saçı ve saç derisine uyguladığınızdan emin olun. Boyun ve kulak çevresine özellikle dikkat ederek, saç diplerinden uçlarına kadar masaj yaparak iyice yedirin. 10 dakika bekletin. 3- Yeterince su kıllanarak saçı köpürtün, yıkayın ve iyice durulayın. Saçın her yerini duruladığınızdan emin olun. 4- Saçı kurutmadan önce, ince dişli Paranit bit tarağı ile sirkeleri uzaklaştırın. Tarağı düzenli olarak temizleyin. 5- Tedaviyi 7 gün sonra tekrarlayın.
Kullanım Amacı: Bitlerden arınmak
Kullanım Zamanı: Haftada 1 Kez

Uyarılar: Gözler ve mukoz membranlarla temasından kaçının. İçeriğindeki bileşenlerden herhangi bir maddeye veya parfüme alerjiniz varsa kullanmayın. Çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza edin. SADECE HARİCİ KULLANIM İÇİNDİR. Oda sıcaklığında kuru yerde muhafaza edin. Kullanmadan önce kullanım talimatlarını okuyun. Yetişkinlerin ve 2 yaşından büyük çocukların kullanımı için uygundur. 200ml= Saçın uzunluğuna göre 8 uygulamaya kadar.

İçindekiler:osmolone,köpük yapıcı ajanlar,yumuşatıcı ajanlar,yardımcı maddeler,citral,parfüm,citronellol,eugenol,farnesol,geraniol,limonene,linalool
Etiketler
Paranit, Paranit Baş, Paranit Baş Bit, Paranit Baş Bit Ve, Paranit Baş Bit Ve Sirke, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Şampuan, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Şampuan Tarak, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Şampuan Tarak 100, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Şampuan Tarak 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Şampuan Tarak Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Şampuan 100, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Şampuan 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Şampuan Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Tarak, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Tarak 100, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Tarak 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Tarak Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi 100, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tedavisi Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Şampuan, Paranit Baş Bit Ve Sirke Şampuan Tarak, Paranit Baş Bit Ve Sirke Şampuan Tarak 100, Paranit Baş Bit Ve Sirke Şampuan Tarak 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Şampuan Tarak Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Şampuan 100, Paranit Baş Bit Ve Sirke Şampuan 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Şampuan Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tarak, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tarak 100, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tarak 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Tarak Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke 100, Paranit Baş Bit Ve Sirke 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Sirke Ml, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Şampuan, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Şampuan Tarak, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Şampuan Tarak 100, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Şampuan Tarak 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Şampuan Tarak Ml, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Şampuan 100, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Şampuan 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Şampuan Ml, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Tarak, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Tarak 100, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Tarak 100 Ml, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi Tarak Ml, Paranit Baş Bit Ve Tedavisi 100,