Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr ve 60 Gr Bakım Seti
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr ve 60 Gr Bakım Seti
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr 2 AdetSudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr 2 Adet - 124,83 TL - Takviyegiller.comPişik KremiSudocrem

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr 2 Adet

Marka : Sudocrem
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺220,00(KDV Dahil)

PİŞİK KREMİ

PİŞİK KREMİ

Sudocrem bebek bakım kremi, günümüzde hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan bir pişik kremidir. Pişik kremi olmasından ziyade birbirinden farklı cilt problemlerinin karşısında kullanılabilecek oldukça etkili bir çözümdür. Sudocrem bebek bakım kremi 125 gr ağırlığında olup ince katmanlar halinde kullanılması gerekir. Böyle bir kullanım ile uzun süre boyunca kullanabileceğiniz bir üründür. Sudocrem bebek bakım ve pişik kremi günlük kullanım için uygundur. Bebeğinizin altını her değiştirmenizde ya da pişiğin etkili olduğu diğer bölgelerde gün içerisinde bir ya da birkaç kez kullanabilirsiniz.

Ürün İçeriği: %15.25 Çinko Oksit, %0.48 Sodyum Benzoat, %0.008 Butylated Hydroxy Anisole. 

Kullanım Şekli: Sudocrem bebek bakım kreMi, kullanımı oldukça kolay olan bir üründür. Pişik ya da kızarıklık oluşmuş bölge temizlendikten sonra ince bir katman halinde Sudocrem’i sürmeniz yeterli olacaktır. Sadece bebeklerin değil yetişkinlerin de kullanımına uygundur. Cilt lekeleri, güneş yanıkları ya da çeşitli cilt hastalıklarından etkilenmiş olan bölgeye ince bir katman halinde sürmeniz yeterli olacaktır. 

 

Çocuklarda Pişiğe Karşı En Etkili Yöntem: Sudocrem Bebek Bakım Kremi

Sudocrem bebek bakım kredi 125 gr bebekler için en etkili pişik kremlerinden bir tanesidir. Özellikle pişik tedavisinde kullanılan çok kuvvetli bir kremdir. Bebeklerin popoları ve genital bölgeleri dışkı ve idrar ile uzun süre temas ettiği zaman çeşitli cilt sorunları ile karşılaşır. Bunların en bilineni ise pişiktir. Fakat pişik bebeklerin farklı bölgelerinde de meydana gelebilir. Özellikle eklem yerleri ve boyun bölgesi sıklıkla tahriş olup pişik belirtisi gösteren yerlerin başında gelir. Böyle durumlarda bebekler acı çekerek sürekli ağlama eğilimi gösterirler. Pişik problemi çözülmesi gereken ciddi bir sorun halini alır. Bebeklerin cildi hassas olduğu için özel olarak üretilmiş olan bebek kremleri vardır. Sudocrem bebek pişik kremi de o kremlerin en çok tercih edilenleridir. Bebeğinizin altını değiştirmek için bezi çıkardığınızda bebeğinizin poposuna ince bir katman halinde Sudocrem sürmelisiniz. Fakat bu katmanın çok kalın olmaması gerekir. Aksi halde krem çok gelerek bebeğin cildi tarafından emilmeyecektir. Sudocrem bebek bakım kremi 125 gr inceleme yazıları genellikle kullanıcıların olumlu deneyimler aldığı yönündedir. Kendisine alternatif olarak gösterilebilecek olan çoğu bebek pişik kreminden daha kısa zamanda daha etkili sonuçlar verir. Sudocrem bebek bakım kreminin en önemli özelliklerinden bir tanesi de içerisinde kortizon içermiyor olmasıdır. Kortizon, bebekler için çeşitli yan etkilere neden olabilecek bir şey olduğu için tehlike arz edebilir. Bu nedenle hassas bebeklerin hassas cildi için geliştirilen Sudocrem içerisinde kortizona yer verilmemiştir. Sudocrem bebek bakım kremi 125 gr nasıl etki eder noktasına gelindiği zaman ise cildin nemlenmesinde çok önemli bir rol oynayarak cildin nefes almasını sağlar. Bebeğinizin cildinin daima yumuşak kalmasında oldukça etkili bir üründür. Eğer bebeğinizin cildi çok hassas ise mutlaka bir Sudocrem sahibi olmalısınız. Gün içerisinde belli aralıklar ile bebeğinizin cildine uygulayarak acı çekmesini ve cildinin daha fazla tahriş olmasını engelleyebilirsiniz.

Sivilceler ile Mücadele Ederken Sudocrem Bebek Bakım Kremi Kullanabilirsiniz!

Sudocrem bebek bakım ve pişik kremi 125 gr olarak satışa sunulan bir üründür. Her ne kadar bebekler için üretilmiş bir ürün olsa da son yıllarda yetişkinler tarafından da çeşitli cilt problemleri için sıklıkla kullanılır. Sudocrem’in son yıllarda en sık faydalanıldığı alanlardan bir tanesi sivilcelerin ardından kalan kırmızı izlerin giderilmesidir. Pişik tedavisinde bir hayli etkili olan sudocrem, sivilce izlerinin tedavi edilmesi aşamasında da oldukça etkili bir rol oynar. Sudocrem bakım kremi 125 gr, her cilt tipi için uygundur. Kuru, karma ya da yağlı ciltler gönül rahatlığı ile Sudocrem’i kullanabilirler. Sudocrem içerisinde cilt sağlığı açısından önemli olan maddeler vardır. Bunlardan bir tanesi de çinko olarak karşımıza çıkar. Sudocrem, içerisinde bulunan çinko sayesinde egzaman gibi cilt hastalıklarında da kullanılabilir. Bilindiği egzama cildin tahriş olması ve sürekli kaşınmasına neden olan, bununla birlikte kızarıklıklar meydana getiren bir cilt hastalığıdır. Sudocrem bakım kremi 125 gr, egzama ile mücadele edilmesinde de etkili bir rol oynar. Ciltte meydana gelen kızarıklıkların geçmesi aşamasında oldukça etkilidir. Sudocrem, özellikle yaz aylarında meydana gelen güneş yanıklarının tedavi edilmesinde sıklıkla kullanılır. Sudocrem bebek bakım ve pişik kremi 125 gr, ileri derece olmayan güneş yanıklarının rahatlaması açısından cildin nemlenmesi ve nefes almasını sağlar. Bu anlamda güneş yanıkları daha hızlı iyileşir. Görüldüğü gibi Sudocrem oldukça çok yönlü ve etkili bir kremdir. Eğer bu tarz bir cilt problemine sahipseniz siz de bir Sudocrem alarak bu sorunlar ile mücadele edebilirsiniz. Sudocrem, her cilt için farklı etkiler gösterebilir. Bir başkasının cildinde bulunan lekelerde etkili olurken sizin cildinizde etkili olmayabilir. Bu nedenle doktorunuza danışarak kullanmanız önerilir.

Sudocrem Bebek Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

"Sudocrem 125 gr ne işe yarar?” sorusunun cevabını ortaya çıkan probleme göre farklılık gösterir. Bu sorunun cevabı bebekler için kullanımda ve yetişkinler için kullanımda farklılık gösterecektir. sudocrem bebek bakım ve pişik kremi 125 gr, pişik kremi kategorisinde karşımıza çıkan bir üründür. Bu nedenle çoğunlukla bebeklerin tahriş olmuş ciltlerinin tedavisinde ya da tahriş olmayı önleyici bir ürün olarak kullanılır. Bebeklerin cildi çok hassastır ve çok çabuk reaksiyon verir. Herhangi bir gıda maddesine karşı alerji, kullanılan bir ürünün ciltte tahriş yapması ya da cildin çok havasız kalarak isilik ya da pişik gibi cilt problemlerine neden olması bebeği olan ailelerin sıklıkla karşılaştığı durumların başında gelir. Bu durumların çözümü ise genellikle bir pişik kremidir. Sudocrem, piyasada bulabileceğiniz en kaliteli bebek bakım ve pişik kremlerinin başında gelir. Bebeğin cildinin nefes alarak nemlendirilmesi noktasında oldukça etkilidir. Bebeğin cildine ince bir katman halinde sürdüğünüz krem cilt tarafından emilecek ve etkisini gösterecektir. Sudocrem, bebek bakım kremi olarak geçse bile yetişkinler tarafından da kullanılır. Sivilce lekeleri başta olmak üzere çeşitli nedenlerle ortaya çıkan hafif cilt kızarıklıkları ve cilt lekeleri, egzama gibi cilt hastalıklarında kızarıklığın tedavi edilmesi, güneş yanıklarının geçirilmesi, yatak yanıklarının tedavi edilmesi, ciltte meydana gelen ufak kesiklerin tedavisi gibi pek çok cilt probleminde Sudocrem kullanılır.. Sudocrem, düzenli kullanıldığı zaman etkilerini gösterecek olan bir kremdir. Bu nedenle özellikle bazı cilt problemlerinde birkaç kez kullanıldıktan sonra değil bir süre düzenli olarak kullandıktan sonra etkisini gösterecektir.

Benzer Ürünler
Etiketler
Sudocrem, Sudocrem Bebek, Sudocrem Bebek Bakım, Sudocrem Bebek Bakım Kremi, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr 2, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr 2 Adet, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr Adet, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 2, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 2 Adet, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Adet, Sudocrem Bebek Bakım Kremi Gr, Sudocrem Bebek Bakım Kremi Gr 2, Sudocrem Bebek Bakım Kremi Gr 2 Adet, Sudocrem Bebek Bakım Kremi Gr Adet, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 2, Sudocrem Bebek Bakım Kremi 2 Adet, Sudocrem Bebek Bakım Kremi Adet, Sudocrem Bebek Bakım 125, Sudocrem Bebek Bakım 125 Gr, Sudocrem Bebek Bakım 125 Gr 2, Sudocrem Bebek Bakım 125 Gr 2 Adet, Sudocrem Bebek Bakım 125 Gr Adet, Sudocrem Bebek Bakım 125 2, Sudocrem Bebek Bakım 125 2 Adet, Sudocrem Bebek Bakım 125 Adet, Sudocrem Bebek Bakım Gr, Sudocrem Bebek Bakım Gr 2, Sudocrem Bebek Bakım Gr 2 Adet, Sudocrem Bebek Bakım Gr Adet, Sudocrem Bebek Bakım 2, Sudocrem Bebek Bakım 2 Adet, Sudocrem Bebek Bakım Adet, Sudocrem Bebek Kremi, Sudocrem Bebek Kremi 125, Sudocrem Bebek Kremi 125 Gr, Sudocrem Bebek Kremi 125 Gr 2, Sudocrem Bebek Kremi 125 Gr 2 Adet, Sudocrem Bebek Kremi 125 Gr Adet, Sudocrem Bebek Kremi 125 2, Sudocrem Bebek Kremi 125 2 Adet, Sudocrem Bebek Kremi 125 Adet, Sudocrem Bebek Kremi Gr, Sudocrem Bebek Kremi Gr 2, Sudocrem Bebek Kremi Gr 2 Adet, Sudocrem Bebek Kremi Gr Adet, Sudocrem Bebek Kremi 2, Sudocrem Bebek Kremi 2 Adet, Sudocrem Bebek Kremi Adet,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR