Takviyegiller Lugol SetiDiğer 
Takviyegiller Lugol SetiDiğer 

Takviyegiller Lugol Seti

Marka : Diğer 
İndirim Oranı : %28 İndirim
Fiyat : ₺139,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,90(KDV Dahil)

Takviyegiller  Lugol Solüsyon sağlığa yararlı bir gıda takviyesidir. Bu ürünün içeriğinde yer alan iyot minerali vücuda pek çok farklı fayda sağlar. Çeşitli rahatsızlıkların tedavi sürecinde bir yardımcı olarak tercih edilebilir. Bu ürünün bir besin veya ilaç olmadığı ise unutulmamalıdır. Etkili bir antiseptiktir. Bir enfeksiyon ile mücadele eden kişiler bu ürünü kullanabilir. Çözelti; virüs, bakteri ve mantar gibi insan sağlığını olumsuz etkileyen organizmalardan korunmanıza yardımcı olur. Bağışıklık sistemini de güçlendiren bu ürün, pek çok farklı hastalığın meydana gelme ihtimalini azaltır.

 

Lugol Nasıl Kullanılır?


 Lugol; sabah saatlerinde suyun içerisine damlatılarak kullanılmalıdır. Kullanım sonrasında C vitamininden zengin besinler (portakal, limon) tüketilmemelidir. Lugolün cilde direkt teması sonucunda tahriş ve kaşıntı yaşanabilmektedir. Bu nedenle direkt temastan kaçınılmalı, sulandırarak kullanılmalıdır.

Çocuklarda lugol kullanımı; gece yatarken karın bölgesine sürülerek uygulanabilmektedir. Sürülen lugol cit tarafından emilmektedir. Sabah uyandığında sürülen lügolün lekesi görüldüğünde vücudun iyot ihtiyacının karşılandığı anlaşılmaktadır ve tedaviye ara verilmelidir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR