Takviyegiller Öz Seti - 3 Adet - 250 ML
Takviyegiller Öz Seti - 3 Adet - 250 ML

Takviyegiller Öz Seti - 3 Adet - 250 ML

İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺179,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,90(KDV Dahil)

Kara üzüm özü, tam anlamıyla güzellik iksiri ve güçlü kalmanın ana ürünüdür. En önemlisi de kara üzümde bulunan kabuklar kanserle savaşır. Bunlara ek olarak;  vücuttaki yağları uzaklaştırır, toksinleri arındırır, antioksidan özelliğiyle bakteri oluşumu engeller, böbrekleri çalıştırır ve virüslere karşı vücudunuzu dirençli tutar.

Kara üzüm özünün en önemli faydalarından biri de, cilde güzellik katmasıdır. Düzenli tüketildiğinde yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırır ve cilde taze bir görünüm sağlar. Aynı zamanda alerjik ve egzama gibi pek çok cilt rahatsızlığına iyi gelmektedir. Vücuttaki yararları hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur ve kan akışını hızlandırır. 

Syrah (Şiraz) cinsi üzümlerin çekirdekleriyle birlikte işlenmesi sonucu üretilmiştir. 

Karadut Özü, yüksek oranda C vitamini içerir. Aynı zamanda güçlü antioksidan aktivitesi vardır. Bağışıklığı güçlendirir ve vücut direncini yükseltir.

Tiamin, sodyum, niasin, potasyum, çinko, demir, C, E, K vitaminleri gibi besinsel değerleri sayesinde zindelik sağlar. Vücudun normal fonksiyonları sürdürmesini sağlar. 

Hücre yenilenmesine katkı sağlar, cilt problemleri için kullanılabilir.

Güçlü demir kaynağıdır. Kansızlığı giderir.

Ağız yaraları, diş eti kanamaları, boğaz enfeksiyonları, öksürük için tedavi edicidir.

Sindirim sistemi sorunlarını giderir. Mide ve bağırsak için faydalıdır.

İçerdiği A vitamini ve Beta karoten ile göz sağlığını korur.

Karadut özümüz sayısız faydalı etkisi için suyla karıştırarak içebilir, salata ve tatlılarınızda kullanabilir, yara ve aftlar için ağız içerisinde bekleterek kullanilirsiniz.

Dut Özü, zararlı serbest radikalleri nötralize etmek ve iltihabı hafifletmek için bir antioksidan görevi gören ve suda çözünen C vitamini açısından çok zengindir.

Kanser hücrelerinin büyümesini yavaşlatabilir.

Kolesterol seviyelerini düşürür.

Kan şekerini dengeler. Tip 2 diyabet  için faydalı olabilir.

 

Yüksek miktarda lif içeriği ile besleyicidir.

Benzer Ürünler