Venatura Premium Kids  omega 3+Vitamin C-Sr 30 TabletVenatura 
Venatura Premium Kids  omega 3+Vitamin C-Sr 30 TabletVenatura 

Venatura Premium Kids omega 3+Vitamin C-Sr 30 Tablet

Marka : Venatura 
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺228,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺206,00(KDV Dahil)

Ocean Vitamin C-SR 30 Tablet

 

C vitamini, suda çözünen bir vitamindir. Vücut tarafından depolanmadığı için dışarıdan destek olarak alınması önemlidir. Ocean Vitamin C SR, yerli AR-GE teknolojisi ile üretilmiş, özel formülasyona sahip uzun salınımlı bir C vitaminidir.
Ağız yoluyla alınan tabletler, mide asidinden etkilenip midede açılmaz ve ince bağırsağa geçer. İnce bağırsağa geçen tabletler, ortamda yavaş yavaş salınmaktadır. Bu sayede, gün boyu C vitamini depolarının optimum seviyede dolmasını sağlar. Ocean Vitamin C SR’nin tamamına yakını vücut tarafından kullanılır. Midede çözünmeyen tabletler sayesinde, olası mide yan etkilerine de sebep olmaz.

Venatura Premium Kids Omega-3 150ml

  • VeNatura Kids Premium Omega 3 Takviye Edici Gıda 150 ml Omega 3 içerikli takviye edici gıda. Kullanım Şekli: 4-10 yaş grubu çocuklar için
  • günde 1 kez 1 tatlı kaşığı (5 ml) alınması önerilir.Günlük alım dozu, DHA ve EPA toplamı için kg vücut ağırlığı başına 50 mg/gün’ü geçmemelidir. Ürün Bileşimi: Balık yağı, Aroma verici (Portakal aroması), DL- alfa tokoferil asetat (E vitamini kaynağı), Retinil palmitat (A vitamini kaynağı) En fazla DHA içeren ürünümüzdür.
Benzer Ürünler