Vichy Eau thermale vıchy 150 ml
Vichy Eau thermale vıchy 150 ml

Vichy Eau Thermale Mineralli Volkanik Su 150 Ml

Marka : Vichy
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺84,92(KDV Dahil)

VICHY MİNERALLİ VOLKANİK SU

Fransız volkanlarının derinliklerinden gelen Vichy Termal Suyu , derinliklerdeki yolculuğu boyunca birçok temel mineral ve elementi taşır. Peki diğer sırları nelerdir?

85 yıl önce keşfedilen bir suyun sıradışı gücü
Vichy kasabasından bir Fransız doktor olan Dr. Haller, 1931'de Vichy Termal Suyunun gücünü keşfetti. Daha sonra bu suyun cilt üzerindeki faydalarını incelemeye başladı ve böylece Vichy kozmetik markası yaratıldı.

Vichy Termal Su, 4000 metre derinlikteki eşsiz yolculuk
Auvergne bölgesindeki mikroskobik fay hatları boyunca aşağıya yağmur suyu sızar ve bu sular kristal bir zeminde yol almaya devam eder. Magmatik kayaçlarla temas halinde su, 15 mineralle donatılır. 4000 metrelik derinlikte bu yolculuk binlerce yıldır devam ediyor ve sonar sadece birkaç hafta içinde suyun bu yolculuğu aksi yönde akmaya başlar. Vichy suyu yaklaşık 15 metre derinlikteki kaynağından toplanır.

Su 140 C’e kadar ısınır
Yeraltındaki uzun yolculuğunda,Vichy Termal Suyu doğal olarak ısıtılır. Derinliği 4000 metreye ulaştığında, 140 ° C'ye ulaşır ve karbondioksit ile infekte olur.

Eşsiz minerallerle zenginleştirilmiş Vichy suyu
Vichy Mineralize Suyu mükemmel rotası sayesinde 5.2 g/l gibi olağanüstü bir konsantrasyonda 15 mineralle zenginleştirilmiştir. Dahası, mineral bakımından oldukça fazla çeşitlilik içeren ve eser elementlerce en zenginidir.

3 adımda güzellik getiren su
Vichy Mineralizing Water cildi yeniden güçlendirir ve dengeler. Birçok özelliği sayesinde cildi dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur (UV, kirlilik ...).

Vichy Termal Suyu’nun Güvenilirliği
Vichy Termal Suyu  sıkı bir şekilde denetlenir. Etkinliklerini kontrol etmek için, tüm formülasyonlar dermatolojik kontrol altında değerlendirilir.

Vichyle daha güçlü bir cilt
Vichy Water, formülasyonu ve zengin mineral içeriği sayesinde kirlilik ve UV gibi hergün karşılaştığınız düşmanlarla mücadele etmek için cildin daha fazla güçlenmesini sağlar.

Vichy Termal Suyu hassas cildiniz için yatıştırıcı etkiye sahiptir.
Yatıştırıcı bir güce sahiptir. Hasar görmüş, hatta hassas ciltleri yatıştırmaya ve rahatlatmaya yardımcı olur.

Tüm Vichy ürünlerinin aktif içeriğini oluşturur.
Eşsiz faydalar sağlayan Vichy Termal Suyu, tüm Vichy yüz bakım ürün yelpazesine dahil edilmiştir.

Vichy Mineralize Su, doğal bir kaynak

Vichy Mineralize Su uzun bir volkanik tarihe sahiptir. Bu eşsiz termal suyun yoluna odaklanın. Sadece doğanın gerçekten bildiği bir sır.

Vichy Mineralize Su, zengin özelliklerini Auvergne volkanlarından çeker

 

Auvergne bölgesindeki Vichy şehrinde her şey hayat buluyor ve Vichy Mineralizing Water hikayesi, yeryüzü yüzeyinin yaklaşık 4000 metre altında başlar. Vichy Mineralizing Water, volkanik Auvergne kayasından geçerken mükemmel özelliklere sahiptir. Kaynağı: yağmur suyu volkanik toprağa doğru batar, binlerce yılda yavaş yavaş filtrelenir ve arındırılır. Bu büyük yolculuk, Auvergne yanardağlarının altında yaklaşık 4000 metreye kadar uzanıyor. Orada, sıcaklık suyun 140 ° C'nin üzerine kadar ısıtıldığı ve suya hızla yüzeye çıkmadan önce eriyik magmadan kaçan gazla karıştırıldığı kadar yoğun.

 

Volkanik derinliklerden cilt bakımına kadar

 

Vichy Mineralizing Water bu hızlı yükseliş sırasında yaratılmıştır. Paleozoyik çağın ( yaklaşık 500 milyon yıl önce oluşmuş) kristalin kayalardan geçerek suyun mineraller ve eser elementler açısından son derece zengin olduğu bir gezi. Karışımın koşulları o kadar özel ki su mükemmelleşiyor. Yüzeye giden yolda, soğur ve  yaklaşık 27.3 ° C'lik bir sıcaklıkta yayılır. Ancak sadece doğa bu "maden bahçesinin" sırlarını gerçekten bilir.

Vichy Mineralize Suyu'nu Fransa'nın en zengin maden sularından biri yapan bu volkanik geçmişi. Onun 15 mineralleri demir, potasyum, kalsiyum, manganez ve hatta florin, lityum, brom içerir ... cildin zararlı unsurlara karşı daha güçlü olmasını sağlamaya yardımcı bir sudur. Vichy Laboratuarları Üretim Tesisinde Kalite Müdürü Odile Roussez'in açıklamalarına göre, bugün Vichy Mineralizing Water, "eski kaplıcanın altında, yüzeysel suyun herhangi bir kirliliğinin tam olarak yok olmasını sağlayan özel ve korumalı bir yerde kaynağında yakalanmaktadır" .

 

 

Benzer Ürünler