Vichy Liftactiv serum göz ve kirpik 15 ml
Vichy Liftactiv serum göz ve kirpik 15 ml

Vichy Liftactiv Göz Ve Kirpik Serumu 15 Ml

Marka : Vichy
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺299,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺254,91(KDV Dahil)

 

ANINDA IŞILTI VE SIKILAŞTIRICI ETKİ, GÜÇLÜ KİRPİKLER
Azalan kırışıklık görünümü, anında ışıltı, daha güçlü kirpiklere sahip olmak isteyen 35 yaş üstü kadınlar için

 

CİLT TİPİ Tüm cilt tipleri
NE ZAMAN? Sabah ve akşam
FAYDALAR Azalan kırışıklık görünümüne, anında ışıltıya ve daha güçlü kirpiklere sahip olmak isteyen 35 yaş üstü kadınlar için

 

Vichy'den yaşlanma karşıtı ve kirpik güçlendirici ilk göz serumu. Rhamnose, ceramid ve anında ışık yansıtıcı içerir. Daha genç ve belirgin bir görünüm için göz çevresini sıkılaştırır ve ışıltı verir. Kirpiklerin güçlendiği hissedilir.

 

                 GÖZLERİNİZE ÖZEL UYGULAMA TEKNİĞİ
1. Adım: Bir damla serumu iki elinizin orta parmaklarına dağıtın.
2. Adım: Gözlerinizi kapatın ve serumu  tüm göz  çevresine hafif dokunuşlarla yayın.
3. Adım: Gözlerinizin iç bölgesinden dışa doğru, kirpikleri de dahil ederek düz hareketlerle tüm göz bölgesine narince uygulayın.
4. Adım: Ürün cilt tarafından emilmeye başlandığı zaman kirpik bölgesine yoğunlaşın. İşaret parmaklarınızı kirpik köklerine yerleştirin ve kaldırma hareketiyle narince uçlara kadar hareket ettirin.

 

Hypoalerjenik formül.

Dermatolojik ve Oftalmolojik kontroller altında test edilmiştir.
Rahatlatıcı ve yatıştırıcı Vichy Thermal Suyu içerir.
 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Vichy, Vichy Liftactiv, Vichy Liftactiv serum, Vichy Liftactiv serum göz, Vichy Liftactiv serum göz ve, Vichy Liftactiv serum göz ve kirpik, Vichy Liftactiv serum göz ve kirpik 15, Vichy Liftactiv serum göz ve kirpik 15 ml, Vichy Liftactiv serum göz ve kirpik ml, Vichy Liftactiv serum göz ve 15, Vichy Liftactiv serum göz ve 15 ml, Vichy Liftactiv serum göz ve ml, Vichy Liftactiv serum göz kirpik, Vichy Liftactiv serum göz kirpik 15, Vichy Liftactiv serum göz kirpik 15 ml, Vichy Liftactiv serum göz kirpik ml, Vichy Liftactiv serum göz 15, Vichy Liftactiv serum göz 15 ml, Vichy Liftactiv serum göz ml, Vichy Liftactiv serum ve, Vichy Liftactiv serum ve kirpik, Vichy Liftactiv serum ve kirpik 15, Vichy Liftactiv serum ve kirpik 15 ml, Vichy Liftactiv serum ve kirpik ml, Vichy Liftactiv serum ve 15, Vichy Liftactiv serum ve 15 ml, Vichy Liftactiv serum ve ml, Vichy Liftactiv serum kirpik, Vichy Liftactiv serum kirpik 15, Vichy Liftactiv serum kirpik 15 ml, Vichy Liftactiv serum kirpik ml, Vichy Liftactiv serum 15, Vichy Liftactiv serum 15 ml, Vichy Liftactiv serum ml, Vichy Liftactiv göz, Vichy Liftactiv göz ve, Vichy Liftactiv göz ve kirpik, Vichy Liftactiv göz ve kirpik 15, Vichy Liftactiv göz ve kirpik 15 ml, Vichy Liftactiv göz ve kirpik ml, Vichy Liftactiv göz ve 15, Vichy Liftactiv göz ve 15 ml, Vichy Liftactiv göz ve ml, Vichy Liftactiv göz kirpik, Vichy Liftactiv göz kirpik 15, Vichy Liftactiv göz kirpik 15 ml, Vichy Liftactiv göz kirpik ml, Vichy Liftactiv göz 15, Vichy Liftactiv göz 15 ml, Vichy Liftactiv göz ml,