Vitabiotics Menopace Original
Vitabiotics Menopace Original

Vitabiotics Menopoz Orijinal

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺259,00(KDV Dahil)
  • Normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunan magnezyum, çinko ve D vitamini sağlar. D vitamini ayrıca kalsiyumun emilimine ve kullanılmasına katkıda bulunur.
  • B12 vitamini, biotin, bakır ve demir normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunurken, D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
  • Östrojen hormonu, kemik matrisinin ve cilt yapısının bir parçasını oluşturan bir madde olan kolajen üretimi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. 45 yaşından sonra kadınlarda östrojen seviyeleri ve dolayısıyla kolajen üretimi önemli ölçüde düşebilir. , cildin, kıkırdağın, dişlerin, kemiklerin ve kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunan C vitamini içerir.
  • Düşük östrojen seviyelerinin ileri yaştaki kadınların kardiyovasküler sağlığını etkileyebileceği düşünülmektedir.  kalbin normal fonksiyonuna katkıda bulunan B1 vitamini içerirken, B12 normal homosistein metabolizmasına katkıda bulunur. Kanda bulunan bir aminoasit olan homosistein kalp sağlığı ile bağlantılıdır. Aynı zamanda Soya proteini kolesterol oranını düşürmeye; düşük kolesterol kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur.
  • Original, kadınlar için Soya İzoflavonları, Krom, D Vitamini, ve Selenyum ile birlikte 22 farklı besin desteği sağlar.
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR