Vitabiotics Wellkid® Immune Liquid 150 ml
Vitabiotics Wellkid® Immune Liquid 150 ml
Vitabiotics Wellkid® Immune Liquid 150 mlVitabiotics Wellkid® Immune Liquid 150 ml - 49,90 TL - Takviyegiller.comÇocuklar İçin TakviyelerVitabiotics

Vitabiotics Wellkid® Immune Liquid 150 ml

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺155,00(KDV Dahil)

Çocuklara Özel Besin Takviyesi


Çocuklara Özel Besin Takviyesi
Çocuklara Özel Besin Takviyesi
Wellkid® Immune Liquid, çocuğunuzun besin alımını desteklemeye yardımcı olmak üzere İsviçre Alplerinde yetişen malt özütünün yanı sıra geniş kapsamlı 15 besin maddesini sağlamak üzere çocukların özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretilmiştir. Wellkid®, çocukların uyumunu desteklemek için doğal portakal tadıyla üretilmiştir.

Wellkid® Immune Liquid, 5 yaşına kadar tüm çocuklara bu vitaminleri içeren takviyelerin verilmesini gerektiğini belirten Birleşik Krallık Sağlık Bakanlığı tarafından tavsiye edilen A, C ve D vitaminlerini içermektedir.

Ayrıca 5 yaşını doldurmuş olan herkesin günlük D vitamin takviyesini alması gerektiği takviye edilmektedir. Kaynak: NHS Choices

Hızlı gelişimi destekleme
Wellkid® Immune Liquid, D vitamininin yanı sıra çocuklarda normal büyümeye katkı sağlayan iyot ile formüle edilmiştir D vitamini, çocuklardaki kemiklerin normal büyümesi ve gelişimi için gereklidir. Birleşik Krallık Sağlık Bakanlığı, 5 yaşından büyük olan tüm çocukların günlük D vitamin takviyesini almasını gerektiğini tavsiye etmektedir. Wellkid® Immune Liquid içinde yer alan D vitamini, doğrudan güneş ışığına maruz kalındığında cildin doğal olarak ürettiği tercih edilen D3 vitamin formunda (kolekalsiferol) dahil edilmektedir. Kaynak: NHS Choices).

Wellkid® Immune Liquid, içeriğindeki Demir ile çocukların normal bilişsel gelişimine katkıda bulunur. Formülü, çocukların özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak dikkatli bir şekilde formüle edilmiştir.
Wellkid® Immune Liquid, yüksek GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında kalite kontrol doğrultusunda üretilmiştir.
Wellkid® Immune Liquid, yapay tatlandırıcı, renklendirici ve lezzetlendirici aroma içermemektedir.
Wellkid® Immune Liquid, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Benzer Ürünler