Zerre Doku Tuzu Complex +ZerDent Doku Tuzu İçeren Diş Macunu 90GrDiğer 
Zerre Doku Tuzu Complex +ZerDent Doku Tuzu İçeren Diş Macunu 90GrDiğer 
Zerre Doku Tuzu Complex +ZerDent Doku Tuzu İçeren Diş Macunu 90GrGıda Takviyeleri&VitaminlerDiğer 

Zerre Doku Tuzu Complex +ZerDent Doku Tuzu İçeren Diş Macunu 90Gr

Marka : Diğer 
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺750,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺595,00(KDV Dahil)

Zerre Doku Tuzu Complex

Zor çalışma koşullardan kaynaklanan sinirsel gerginlik veya zihinsel yorgunluk zamanlarında alınması gereken genel bir tonik. 

Genel yorgunluk ve bitkinliğin giderilmesi için kullanılır. 

Komplex doku tuzları , bir tablette 12 doku tuzunun bir kombinasyonudur. Bu, alternatif yönetim sorunlarını önler. Bu doku tuzu, genel demineralizasyon ve genel minaral metabolizması bozuklukları gibi durumlar için kullanılır.

Hücrelerdeki mineral seviyelerini düzenleyerek vücuttaki iyileşme süreçlerini destekler . Yorgunluk ve bitkinlik belirtileri için destek sağlar. 

 

ZerDent Doku Tuzu İçeren Diş Macunu 90Gr

 

Karadut, Aynısefa çiçeği, Meyan kökü, Misvak, Stevia, ve doku tuzlarından oluşan, çocukların kullanımına uygun doğal diş macunu.

İçerisindeki Stevia, kızılderelilerin av esnasında açlıkla mücadelelerini sağlayan kadim tokluk otu olarak bilinir, gün boyu tokluk hissi oluşturur ve şeker tadı ile çocukların rahat kullanımına imkan sağlar.

Kullanımı: Dişlerinizi Zerdent Günlük Bakım Doğal Diş Macunu ile sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez fırçalayabilirsiniz.

Uyarılar ve Önlemler: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Çocukların yutmasını önlemek amacı ile bezelye büyüklüğünde sürülmesi tavsiye edilir. Diğer yollardan flörür alınması durumunda bir diş hekimine veya doktora danışınız.

Paraben İçermez.

Triklosan İçermez.

SLS İçermez.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR