Macka's Laboratories Probiyotik  Lif Multivitamin MultimineralProbiyotiklerDiğer
Macka's Laboratories Probiyotik  Lif Multivitamin MultimineralProbiyotiklerDiğer
Macka's Laboratorıes Probiyotik  Lif Multivitamin MultimieralDiğer

Macka's Laboratories Probiyotik Lif Multivitamin Multimineral

Marka : Diğer
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺599,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺580,00(KDV Dahil)

MACKA’S, suda çözünen (C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12) ve yağda çözünen (A, D, E) vitaminler ve birçok mineral (çinko, bor, molibden, selenyum ve iyot) içeren zengin bileşenlere sahiptir.


Tüm bu vitamin ve mineraller, güçlü bağışıklık, fertilite, enerjik yaşam, cilt yenilenmesi, saç pigmentasyonu vb. birçok alanda gerekli olan çeşitli metabolik sureçlerde önemlidir. Bu bileşenlerden biri bile eksikse, vücudumuz bu eksik bileşeni tamamlamak için açlık sinyali gönderir. 

MACKA’S suda çözünen ve yağda çözünen birçok vitamin ve minerali içerdiğinden dolayı vitamin ve mineral ihtiyacı ortadan kalkar ve tokluk hissederiz.

MACKA’S ayrıca yüksek miktarda inülin içerir. İnülin bir prebiyotik olup bağırsaklarda fermentasyona uğrar. İnulin fermentasyonu faydalı bakteri sayısını arttırıp zararlı bakteri sayısinı azaltarak bağırsak florasını düzenler.

Tokluk hissini sağlamak için akşam yatmadan önce 1 saşe kullanılmalıdır. Akşam uyurken mide ve bağırsak hareketleri minimize olur ve böylece inulin mide ve bağırsaklarda su tutup şişerek hem tokluk hissi verir hemde ishal ve kabız bireylerde dışkı kıvamını düzenler.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR